GEDCOM (1.0.0) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Create
ug: قۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Search index
ug: ئىزدەش

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Search result
ug: ئىزدەش نەتىجىسى
