GEDCOM (1.0.1) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Comments
eo: Komentoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Parents
eo: Gepatroj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Create
eo: Kreu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Comment
eo: Komento

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: Search content
eo: Serĉi enhavon

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
