GEDCOM (1.0.1) - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Comments
gl: Comentarios

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Parents
gl: Pais

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Create
gl: Crear

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Comment
gl: Comentario

en: Authored by
gl: Creado por

en: Events
gl: Eventos

en: Attributes
gl: Atributos

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Today
gl: Hoxe

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Search content
gl: Buscar contido

en: About
gl: Información

en: Search index
gl: Índice de busca

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Search result
gl: Resultados da busca
