GEDCOM (1.0.1) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Parents
ka: მშობლები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია

en: Create
ka: შექმნა

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Today
ka: დღეს

en: - All -
ka: - ყველა -
