GEDCOM (1.0.1) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Comments
lt: Komentarai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Parents
lt: Tėvai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Create
lt: Kurti

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Comment
lt: Komentaras

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Events
lt: Įvykiai

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Today
lt: Šiandien

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Search content
lt: Turinio paieška

en: About
lt: Apie

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Search result
lt: Paieškos rezultatas
