GEDCOM (1.0.1) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Comments
lv: Komentāri

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Parents
lv: Vecāki

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Create
lv: Izveidot

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Comment
lv: Komentārs

en: Authored by
lv: Autors

en: Desc
lv: Dilst.

en: Events
lv: Notikumi

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Today
lv: Šodien

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Search content
lv: Meklēt saturu

en: About
lv: Par

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Search result
lv: Meklēšanas rezultāti
