GEDCOM (1.0.1) - en to te translation catalogue (23 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Create
te: సృష్టించు

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Today
te: ఈరోజు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
