GEDCOM (1.0.1) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Comments
af: Kommentaar

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Parents
af: Voorgangers

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Create
af: Skep

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Comment
af: Kommentaar

en: Authored by
af: Geskep deur

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
