GEDCOM (1.0.1) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Import
am: አስመጣ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›
