GEDCOM (1.0.0) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Comments
az: Şərhlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Create
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Comment
az: Şərh

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Search index
az: Axtarış indeksi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
