GEDCOM (1.0.1) - en to et translation catalogue (46 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Parents
et: Vanemad

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Create
et: Loo

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Comment
et: Kommentaar

en: Authored by
et: Autor

en: Desc
et: Kahanev

en: Attributes
et: Omadused

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Today
et: Täna

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Children
et: Alamlehed

en: Offset
et: Nihe

en: Search content
et: Otsi sisust

en: About
et: Programmist

en: Birthdays
et: Sünnipäevad

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Search result
et: Otsingutulemus

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Date in the form of CCYYMMDD.
et: Kuupäev kujul CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
et: Kuupäev kujul YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
et: Kuupäev kujul YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
et: Kuupäev kujul MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
et: Kuupäev kujul DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
et: Kuupäev kujul WW (01 - 53).
