GEDCOM (1.0.1) - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Comments
fi: Kommentit

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Parents
fi: Ylätermit

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Import
fi: Tuo

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Create
fi: Luo

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Comment
fi: Kommentti

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Today
fi: Tänään

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä

en: Search content
fi: Hae sisältöjä

en: About
fi: Tietoja

en: event
fi: tapahtuma

en: Search index
fi: Haun indeksi

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Search result
fi: Hakutulos

en: Select any filter and click on Apply to see results
fi: Valitse mikä tahansa suodatin ja klikkaa Suorita nähdäksesi tulokset

en: Master
fi: Isäntä

en: Date in the form of CCYYMMDD.
fi: Päivämäärä muodossa CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
fi: Päivämäärä muodossa YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
fi: Päivämäärä muodossa YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
fi: Päivämäärä muodossa MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
fi: Päivämäärä muodossa DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
fi: Päivämäärä muodossa WW (01 - 53).
