GEDCOM (1.0.1) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Events
ga: Imeachtaí

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Today
ga: Inniu

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
