GEDCOM (1.0.1) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Page
hy: Էջ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Today
hy: Այսօր
