GEDCOM (1.0.1) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Parents
kk: Ата-анасы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Create
kk: Қосу

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Comment
kk: Пікір

en: Authored by
kk: Автор

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›
