GEDCOM (1.0.1) - en to km translation catalogue (25 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Parents
km: មេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Import
km: នាំចូល

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Create
km: បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: Search content
km: ស្វែង​រក​មាតិកា

en: About
km: អំពី

en: Search index
km: ស្វែង​រក​លិបិក្រម

en: Search result
km: លទ្ធផល​ស្វែង​រក
