GEDCOM (1.0.1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Comments
mg: Heviteny

en: Search
mg: Karoka

en: Comment
mg: Heviteny

en: Search index
mg: Pejy fikarohana

en: Search result
mg: Vokatry ny fikarohana
