GEDCOM (1.0.1) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Parents
mn: Үндэс

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Search index
mn: Хайлтын индекс

en: Search result
mn: Хайлтын үр дүн
