GEDCOM (1.0.0) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Create
ne: सिर्जना

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Authored by
ne: लेखक

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Today
ne: आज

en: About
ne: बारेमा

en: « First
ne: « पहिलो
