GEDCOM (1.0.1) - en to nn translation catalogue (27 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Parents
nn: Overordna

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Create
nn: Lag

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Comment
nn: Kommentar

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Apply
nn: Bruk

en: Search content
nn: Søk i innhald

en: event
nn: hending

en: Search index
nn: Søkeindeks

en: - All -
nn: - Alle -

en: Search result
nn: Søkeresultat
