GEDCOM (1.0.0) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Comments
sk: Komentáre

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Parents
sk: Nadradené

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Create
sk: Vytvoriť

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Comment
sk: Komentár

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Events
sk: Udalosti

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Today
sk: Dnes

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Search content
sk: Hľadať obsah

en: About
sk: Informácie o

en: event
sk: udalosť

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Search result
sk: Výsledok vyhľadávania

en: Asc
sk: Vzostupne
