GEDCOM (1.0.1) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Comments
sl: Komentarji

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Parents
sl: Starši

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Import
sl: Uvozi

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Comment
sl: Komentar

en: Authored by
sl: Avtor

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Today
sl: Danes

en: About
sl: O modulu

en: Search index
sl: Indeks iskanja
