GEDCOM (1.0.1) - en to sq translation catalogue (21 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Comments
sq: Komente

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Parents
sq: Prindër

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Create
sq: Krijo

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Comment
sq: Komenti

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Search content
sq: Kërko materiale

en: About
sq: Informacione
