Gem CheckList (1.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Status
ar: الحالة

en: Center
ar: المركز

en: Text
ar: نص

en: Topic
ar: المناقشة

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Completed
ar: تم الإنهاء
