Gem CheckList (1.0.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Status
ast: Estáu

en: Center
ast: Centru

en: Text
ast: Testu

en: Topic
ast: Asuntu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
