Gem CheckList (1.0.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Status
az: Vəziyyət

en: Center
az: Mərkəz

en: Text
az: Mətn

en: Topic
az: Mövzu

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Select
az: Seçin

en: Styles
az: Üslublar
