Gem CheckList (1.0.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Status
be: Статус

en: Center
be: Цэнтр

en: Text
be: Тэкст

en: Topic
be: Тэма

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Select
be: Выбраць
