Gem CheckList (1.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Status
bg: Статус

en: Center
bg: Център

en: Text
bg: Текст

en: Topic
bg: Тема

en: Right
bg: Дясно

en: Select
bg: Избери
