Gem CheckList (1.0.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Background Color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Topic
bo: གླེང་གཞི

en: Left
bo: གཡོན

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Justify
bo: ཟུར་སྙོམས་སྒྲིག

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ
