Gem CheckList (1.0.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Status
ca: Estat

en: Center
ca: Centre

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Topic
ca: Tema

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Completed
ca: Completat

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Justify
ca: Justifica

en: Styles
ca: Estils
