Gem CheckList (1.0.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Status
cs: Stav

en: Center
cs: Na střed

en: Topic
cs: Téma

en: Completed
cs: Dokončené

en: Select
cs: Vybrat

en: Justify
cs: Zarovnat do bloku

en: Styles
cs: Styly
