Gem CheckList (1.0.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Center
da: Centreret

en: Background Color
da: Baggrundsfarve

en: Text
da: Tekst

en: Topic
da: Emne

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: Completed
da: Gennemført

en: Select
da: Vælg

en: Justify
da: Justeret
