Gem CheckList (1.0.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Center
de: Zentriert

en: Background Color
de: Hintergrundfarbe

en: Topic
de: Thema

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Completed
de: Abgeschlossen

en: Select
de: Auswählen

en: Justify
de: Blocksatz

en: Styles
de: Stile

en: Text alignment
de: Textausrichtung
