Gem CheckList (1.0.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Status
el: Κατάσταση

en: Center
el: Κέντρο

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Text
el: Κείμενο

en: Topic
el: Θέμα

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Select
el: Επιλογή

en: Justify
el: Πλήρης στοίχιση

en: Styles
el: Στυλ
