Gem CheckList (1.0.0) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Status
es: Estado

en: Center
es: Centrado

en: Background Color
es: Color de fondo

en: Text
es: Texto

en: Topic
es: Tema

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Completed
es: Completado

en: Select
es: Seleccionar

en: Justify
es: Justificado

en: Styles
es: Estilos
