Gem CheckList (1.0.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Status
et: Olek

en: Center
et: Keskel

en: Text
et: Tekst

en: Topic
et: Teema

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Select
et: Vali

en: Justify
et: Rööpjoondus

en: Styles
et: Stiilid
