Gem CheckList (1.0.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Status
eu: Egoera

en: Center
eu: Erdian

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Text
eu: Testua

en: Topic
eu: Gaia

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Completed
eu: Osatuta

en: Select
eu: Aukeratu

en: Justify
eu: Justifikatu

en: Styles
eu: Estiloak
