Gem CheckList (1.0.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Status
fi: Tila

en: Center
fi: Keskellä

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Text
fi: Teksti

en: Topic
fi: Aihe

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Completed
fi: Valmis

en: Select
fi: Valitse

en: Justify
fi: Tasaa molemmat reunat

en: Styles
fi: Tyylit
