Gem CheckList (1.0.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Status
fr: État

en: Center
fr: Centre

en: Background Color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Text
fr: Texte

en: Topic
fr: Sujet

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Completed
fr: Terminé

en: Select
fr: Sélectionner

en: Justify
fr: Justifier

en: Text alignment
fr: Alignement de texte
