Gem CheckList (1.0.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Status
gl: Estado

en: Center
gl: Centrar

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Text
gl: Texto

en: Topic
gl: Tema

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Completed
gl: Completado

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Justify
gl: Xustificado

en: Styles
gl: Estilos
