Gem CheckList (1.0.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Text
gu: લખાણ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Select
gu: પસંદ કરો
