Gem CheckList (1.0.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Status
he: מצב

en: Center
he: מרכז

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Text
he: טקסט

en: Topic
he: נושא

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Completed
he: נשלם

en: Select
he: בחר

en: Justify
he: יישור לשני הצדדים

en: Styles
he: סגנונות
