Gem CheckList (1.0.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Status
hi: अवस्था

en: Center
hi: मध्य

en: Text
hi: लेख

en: Topic
hi: विषय

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं
