Gem CheckList (1.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Center
hr: Centar

en: Text
hr: Tekst

en: Topic
hr: Tema

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Styles
hr: Stilovi
