Gem CheckList (1.0.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Status
hu: Állapot

en: Center
hu: Középen

en: Background Color
hu: Háttérszín

en: Text
hu: Szöveg

en: Topic
hu: Témakör

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Justify
hu: Sorkizárt

en: Styles
hu: Stílusok
