Gem CheckList (1.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Text
hy: Տեքստ

en: Topic
hy: Թեմա

en: Left
hy: Ձախ
