Gem CheckList (1.0.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Center
id: Tengah

en: Text
id: Teks

en: Topic
id: Topik

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Completed
id: Selesai

en: Select
id: Pilih

en: Justify
id: Rata kanan kiri

en: Styles
id: Gaya
