Gem CheckList (1.0.0) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Status
is: Staða

en: Center
is: Miðja

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: Text
is: Texti

en: Topic
is: Umræðuefni

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Completed
is: Lokið
