Gem CheckList (1.0.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Status
ja: 状態

en: Center
ja: 中央

en: Background Color
ja: 背景色

en: Text
ja: テキスト

en: Topic
ja: トピック

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Completed
ja: 完了

en: Select
ja: 選択

en: Justify
ja: 正当化する

en: Styles
ja: スタイル
