Gem CheckList (1.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Text
jv: Teks

en: Topic
jv: Topik

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
